Контролюй витрати з додатком Paywatch !
12-01-2018

Команда "Центру Ейдос" розробила додаток який допомагає контролювати витрати бюджетних установ. За допомогою додатку Paywatch в декілька кліків дозволяє розмістити на будь якому сайті візуалізацію витрат бюджетних установ України. 


Створити таку інтерактивну візуалізацію можна за допомогою трьох простих кроків на прикладі Школи №277 м. Києва.

Крок №1 – зайшовши на сайт www.openbudget.in.ua потрібно обрати м. Київ та вибрати модуль портал публічних фінансів.
 Крок № 2 – в полі пошуку – потрібно ввести або назву школи, або її код ЄДРПОУ. Обрати одну з шкіл, наприклад, школу № 277. 


 

У відповідь програма надає витяг з порталу Міністерства фінансів[1] про витрати здійснені обраним розпорядником бюджетних коштів та автоматично виведе 10 найбільших отримувачів. Якщо клікнути на отримувача програма відсортує транзакції від обраного розпорядника до обраного отримувача. Модуль дозволяє проводити фільтрацію, за 10 найбільшими отримувачами коштів, датою, призначенням, платежу, отримувачами та сумою транзакції, експортувати обрану інформацію в MS Excel.


Крок №3 Унікальною особливістю даного програмного забезпечення є те, що візуалізацію видатків кожен бажаючий може розмістити на будь-якому сайті в декілька кліків.  Для цього потрібно по обраній бюджетній установі згенерувати віджет – через натискання кнопки «Отримати код». Скопійований таким чином код можна вставити в будь який сайт простим вставлянням (Control +V)[2]Killer-feature даного додатку є можливість довільного пошуку в полі призначення платежу.