Що це дає чиновнику?


Використання програмного забезпечення «Відкритий бюджет» дозволяє отримати інтерактивні аналітичні візуалізації, що допомагають поглянути на проблему в графічній формі під іншим кутом, що може допомогти приймати якісні управлінські рішення.

Інтерактивні візуалізації розміщуються на веб-сайті міста, що дає змогу надати якісні послуги інформування жителям про діяльність місцевих органів влади.

«Відкритий бюджет» дає можливість зробити швидку історію успіху без залучення фінансування, адже його використання безоплатне для органів влади України. Кожен модуль працює незалежно від решти і може бути запроваджений автономно. Програмне забезпечення впроваджене в більш ніж 30 органах влади та побудоване з використанням відкритого коду. Доопрацювання коду зроблені для одного міста стають автоматично і безкоштовно доступними для всіх інших користувачів.

Використання модулю «Бюджетний календар» дозволяє залучити більшу кількість людей до бюджетного процесу та акумулювати їх конструктивні ідеї. Освіті та просвіті активістів та місцевих депутатів допоможе розділ Бібліотека.

Модуль «Бюджет на мапі» може допомогти працівникам виконкому залучити громадян до здійснення контролю за ремонтом та будівництвом соціальних об'єктів, а також за їх справністю протягом гарантійного строку експлуатації, як це зробила мерія Львова.

Якісні управлінські рішення, прозорість та підзвітність влади, наявність інструментів зворотного зв'язку є фундаментом побудови довіри між владою та громадою.