Про проект


Проект "Відкритий бюджет" покликаний створити інструменти підвищення прозорості та підзвітності органів влади на місцях. Ми віримо, що для того змінити якість звітування органів влади України, в частині використання публічних коштів, потрібно не боротися з з існуючим станом цього процесу, а натомість створити нову модель, яка зробить існуючу модель застарілою. Нашим стратегічним завданням є поширення інструментарію проекту серед всіх міст обласного підпорядкування України та ОДА, що не мають власних напрацювань в сфері фінансової прозорості та підзвітності.

Команда просуває ідеї використання відкритого коду, впровадження інструментів електронного врядування, використання відкритих даних, підвищення прозорості органів влади. Також ми відкриті до співпраці з розробниками та експертами в сфері ІТ, громадськими організаціями. 

Проект не зміг би відбутися без самовідданої роботи команди Центру «Ейдос», Володимира Тарная та Сергія Кареліна, чудового дизайну Сашка Кульчицького, технічного супроводу команди розробників - Валерія Кашпрука, Андрія Нізінковського та Олександра Панченко, конструктивної критики М. Ключара, консультацій багатьох практиків та працівників фінансових управлінь, наших партнерів в регіонах: ГО "Філософія Серця", ГО "Міст", ГО "Центр громадської адвокатури", ГО "Бюро аналізу політики"; підтримки міжнародних партнерів на різних стадіях проекту – Європейського союзу, Фонду «Відродження», Програми розвитку ООН, Американського дому, Open Knowledge Foundation та багатьох ентузіастів в сфері відкритих даних та боротьби з корупцією.

В проекті ми використовуємо такі технології: